UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA! OPARZENIA! Nauka dla kobiet ciężarnych i młodych matek.

Z przyczyn niezależnych od organizatora dzisiejsze spotkanie tematyczne dla kobiet ciężarnych i młodych matek, zostaje przeniesione na jutro (niedziela 24.09.2017 r.) na godz. 15:00. Uprzejmie przepraszamy.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne i młode matki, wraz z mężami i dziećmi na kolejne spotkanie tematyczne – 23 września 2017 r. (sobota) o godz. 15:00, tereny rekreacyjne GOSiR we Frysztaku – tym razem pt. „Oparzenia”Zadbajcie wspólnie o bezpieczeństwo najmłodszych członków waszej rodziny.

Spotkania odbywają się regularnie co 2 tygodnie (do 18 listopada), w tym samym dniu tygodnia i miejscu, a także tej samej porze i mają charakter warsztatowy - uczestnicy mogą przećwiczyć wiele symulowanych sytuacji, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Na dzieci czekają atrakcje i zabawy zorganizowane przez profesjonalnego animatora! 

Serdecznie zapraszamy!
Terminy pozostałych spotkań tematycznych: 7.10.2017, 21.10.2017, 4.11.2017, 18.11.2017
Spotkania tematyczne odbywają się pod patronatem Frysztak24.pl


Kontakt: Magdalena Walczyk – asystent koordynatora projektu tel. kom. 665-749-094 Email: walczyk_magdalena@o2.pl

Projekt „Edukacja pierwszej pomocy dla rodzin – od najmłodszych do najstarszych!” realizowany przez Stowarzyszenie Gogołów bez Granic ze środków finansowych Ministerstwa Rodziny, Pracy  i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017 oraz Województwa Podkarpackiego.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz