POLICJANCI ZABEZPIECZALI MIEJSCE ZNALEZIENIA NIEWYBUCHU

Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, został odnaleziony w Gliniku Górnym. Policjanci zabezpieczali miejsce znaleziska. Niebezpiecznym znaleziskiem zajmą się saperzy, którzy zabiorą i zneutralizują niewybuch.

Dzisiaj (piątek 1 września) przed godz. 10 policjanci otrzymali informację, że podczas wykonywania prac budowlanych w Gliniku Górnym znaleziono niebezpieczny przedmiot. Funkcjonariusze ustalili, że jest to pocisk artyleryjski, pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

Policjanci powiadomili saperów, którzy zneutralizują niebezpieczne znalezisko.

Policja apeluje: jeśli znajdziemy niewybuchy lub niewypały, pod żadnym pozorem nie wolno ich dotykać ani przenosić. Należy jak najszybciej powiadomić o takim znalezisku najbliższą jednostkę Policji. Porozmawiajmy na ten temat z naszymi dziećmi i uświadommy im zagrożenia związane ze znalezieniem takich niebezpiecznych przedmiotów.

INFO i FOTO: KPP Strzyżów

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz