Edukacja pierwszej pomocy dla rodzin - spotkanie dla młodych matek i tatusiów

W sobotę 7 października, odbędzie się kolejne spotkanie tematyczne dla kobiet ciężarnych i młodych matek realizowane w ramach projektu „Edukacja pierwszej pomocy dla rodzin – od najmłodszych do najstarszych!”.

Podczas sobotniego spotkania z ratownikiem medycznym poruszane będą tematy m.in. zadławień i zajść. Początek o godz. 15:00 w sali szkoleniowej GOSiR we Frysztaku. 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne i młode matki, wraz z mężami, partnerami, dziećmi. 

Na dzieci czekają atrakcje i zabawy zorganizowane przez profesjonalnego animatora! Kontakt: Magdalena Walczyk – asystent koordynatora projektu tel. kom. 665-749-094 Email: walczyk_magdalena@o2.pl 

Projekt „Edukacja pierwszej pomocy dla rodzin – od najmłodszych do najstarszych!” realizowany przez Stowarzyszenie Gogołów bez Granic ze środków finansowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017 oraz Województwa Podkarpackiego.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz