Pan Tomasz nagrodzony w Indiach.

Zawodowo nauczyciel historii w Szkole Podstawowej we Frysztaku. Prywatnie wielki pasjonat fotografii, fotografii na tyle profesjonalniej aby zdobywać nagrody. Tak właśnie się stało w Indiach, Pan Tomasz Okoniewski zdobył kolejną nagrodę fotograficzną. 


Tomasz Okoniewski uhonorowany tytułem artystycznym MIVAF – Master Indian Visual Arts Foundation – Indyjskiej Fundacji Sztuki Wizualnej w Indiach - Kalkuta. IVAF – to członek ILFIAP należy do czołowych klubów fotograficznych występujących w pucharze świata FIAP.

Pan Tomasz fotografuje również gminę Frysztak. Kilka dni temu dostaliśmy informacje o zdjęciach od Pana Tomasza, które wykonał w Gogołowie. 

Gogołów - poranek. FOTO: Tomasz Okoniewski

Cisza poranna - Gogołów. FOTO: Tomasz Okoniewski
Jeśli chociaż trochę spodobały się Państwu zdjęcia Pana Tomasza i chcą Państwo zobaczyć więcej, zapraszamy na profil - Facebook Pana Tomasza - link, kliknij tu.

Redakcja Frysztak24.pl gratuluje kolejnego sukcesu Panu Tomaszowi Okoniewskiemu.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz