Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strażacy walczyli z "Grzegorzem"

W niedzielę kila jednostek z Gminy Frysztak walczyło ze skutkami orkanu Grzegorz, który przechodzi przez naszą Gminę. Do powalonych drzew zostali zadysponowani strażacy z OSP Cieszyna, Frysztak i Pułanki. Cały czas monitorujemy sytuacje w naszej Gminie. Jeśli wiedzą Państwo o zdarzeniach związanych z "Grzegorzem" na terenie Gminy Frysztak prosimy o informacje na naszego maila - redakcja@frysztak24.pl

AKTUALIZACJA GODZINA 18:45
Strażacy z OSP Frysztak usuwali kolejne skutki wichury. Tym razem zabezpieczali i udrożniali drogę w Kobylu gdzie drzewo nie wytrzymało siły wiatru i spadło na lokalną drogę

INFO GODZINA 17:15
Strażacy z OSP Cieszyna zostali zadysponowani do drzewa przy drodze gminnej w Cieszynie. Gałęzie niewytrzymały siły wiatru i zagrażały bezpieczeństwu w tym miejscu.  Więcej zdjęć na stronie Facebook - OSP Cieszyna - link, kliknij tu!

OSP Frysztak działała na ulicy Parkowej. Tam drzewo spadło na dom mieszkalny i drogę gminną. Działania strażaków z Frysztaka polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udrożnieniu ulicy Parkowej. Więcej zdjęć na stronie Facebook - OSP Frysztak - link, kliknij tu!

Grzegorz dał znać również mieszkańcom Pułanek. Na jednej z posesji w tej miejscowości silny wiatr doprowadził do wywrócenia się drzewa, które uszkodziło słup telekomunikacyjny. Z skutkami wichury walczyli strażacy z OSP Pułanki. Więcej zdjęć na stronie Facebook - OSP Pułanki - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad