Turniej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak.

W niedzielę 15.10.2017 r. mieszkańcy gminy Frysztak po raz szósty spotkali się na turnieju piłki nożnej na trawie rozgrywanym o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak. Tegoroczne rozgrywki rozpoczęły się symboliczną minutą ciszy i wspomnieniem o śp. Lesławie Mocku, który był pierwszym dyrektorem GOSiR-u w latach 1987 - 1991, prezesem klubu GMKS "Strzelec" Frysztak oraz radnym gminy pełniącym funkcję przewodniczącego komisji do spraw sportu. Lesław Mocek został zapamiętany także jako wieloletni społeczny działacz, który zawsze służył swoją pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Leszku dziękujemy ...

W tegorocznych zawodach udział wzięło 7 miejscowości. Impreza miała na celu m.in. promocję zdrowego stylu życia i piłki nożnej oraz integrację lokalnych środowisk poprzez sport. Turniej to także dobry przykład na to, że sport może uprawiać każdy niezależnie od wieku i doświadczenia.
Na boisku piłkarskim zawodników przywitali wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, prezes klubu GMKS "Strzelec" Frysztak Pan Mateusz Dyka oraz dyrektor Ośrodka Sportu Pan Marek Armata. W trakcie rozgrywek do sportowych potyczek dołączył także radny i sołtys Cieszyny Pan Jerzy Gałuszka. Miło było nam gościć także kibiców i sympatyków poszczególnych drużyn.

Rozgrywki zostały przeprowadzone w dwóch grupach, systemem "każdy z każdym". Piłkarska walka rozpoczęła się od pierwszego gwizdka i trwała do końca zawodów. Drużyny zaprezentowały bardzo ambitną grę, która przełożyła się na doskonałe widowisko. Turniejowe emocje i futbolowa zabawa pokazały, że rozgrywki sportowe to nie tylko element rywalizacji ale także doskonały sposób na spędzenie niedzieli i odstresowanie się po całym tygodniu pracy.

Więcej informacji o niedzielnym turnieju znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :