Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Naturalnie Polska" - o schronie i Chełmie na Planeta+

Prowadzący w każdym odcinku serii "naturalne Polska" odwiedzi najbardziej atrakcyjne i interesujące miejsca naszego kraju. Nie zabraknie również przydatnych porad i ciekawostek dotyczących podróżowania oraz survivalu. Za produkcję serii odpowiada TV working studio na zlecenie Planete+

W jednym z odcinków Łukasz Tulej -  prowadzący program - odwiedził bliskie nam tereny. W Gminie Frysztak Pan Łukasz odwiedził dwa miejsca: górę Chełm opowiadając o tajemniczych legendach tego miejsca oraz Schron kolejowy w Stępinie gdzie o historii rozmawiał z przewodnikiem Panem Mackiem Piękosiem. Program ciekawy i kilka fajnych ujęć z tego miejsca.

Zapraszamy do oglądania odcinka "naturalnie Polska" na VOD - link - kliknij tu. Oglądać można bezpłatnie, kilka reklam przed odcinkiem programu.

Schron z lotu ptaka.


Prześlij komentarz

2 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Trzeba jeszcze zainteresować i zaprosić tutaj redaktorów z TVP Historia prowadzących program "Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii". To prawdziwi pasjonaci historii - dociekliwie badają różne informacje i robią świetny program.
    Myślę, że pomogli by wyjaśnić wiele tajemnic związanych z tą budowlą. Ot choćby dlaczego część bocznego korytarza jest zabetonowana i nie ma do niej dostępu? Ciekawe co tam jest ukryte?!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jako ciekawostkę dodam, że nasz stępiński schron symbolicznie powraca w trzecim sezonie "Naturalnie Polska", przy okazji zwiedzania schronu w Konewce (woj. łódzkie). Tak się składa, że przypadła mi praca nad montażem trzeciego sezonu tego programu, więc gdy tylko usłyszałam w nagranym materiale zdanie "schrony w Konewce to drugi po schronie w Stępinie tego typu obiekt w Polsce", radość była niemała... stąd zdanie to musiało trafić do odcinka i ogólnopolskiej emisji. Ot, lokalny patriotyzm ;)

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad