Brawo dla frysztackich przedszkolaków i rodziców!

185 pluszaków uzbierali w Przedszkolu we Frysztaku. FOTO: przedszkole.frysztak.pl
9 grudnia zakończyła się akcja "Misie ratownisie". Celem akcji było zbieranie i przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach!

Miś ratowniś w świadomości dziecka uosabia domowe ciepło, bezpieczeństwo, czułą i serdeczną bliskość rodziców, czyli wszystko to, co traci ono w wyniku np. nieszczęśliwego wypadku. Dlatego w sytuacjach, kiedy potrzebne jest znalezienie zastępczego źródła oparcia, skupienie / odwrócenie uwagi czy nawiązaniu kontaktu z dzieckiem pluszak może okazać się bardzo użyteczny!

Przedszkolaki i rodzice przedszkolaków z Frysztak dali rady. Podczas akcji "Misie ratownisie" w Przedszkolu Publicznym nr 1 we Frysztaku uzbierano 185 pluszaków, które zostaną przekazane służbą ratowniczym. Oczywiście mamy nadzieje że misie zadomowią się w budynkach służb ratowniczych i jak najrzadziej będą wykorzystywane.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz