STARA WĘDZARNIA - Tylko u nas świeże mięso, ciepłe kiełbasy i wędliny prosto z wędzarni

Świeże mięso, ciepłe kiełbasy i wędliny prosto z wędzarni. Tradycyjne wyroby z przedwojennych receptur, które spisane zostały w 1956 roku, najlepsze mięso i wędzenie prawdziwym dymem. To argumenty, które przemawiają za wyrobami mięsnym STAREJ WĘDZARNI. Firmy z tradycjami i jakością. Na świątecznym stole nie może zabraknąć wyrobów mięsnych STAREJ WĘDZARNI. Nasze wyroby znajdziesz w sklepach firmowych STAREJ WĘDZARNI oraz w dobrych sklepach na Podkarpaciu.
Nowa siedziba STARA WĘDZARNIA - FRYSZTAK ul. Józefa Wybickiego 36
Uprzejmie informujemy, że w związku z przeniesieniem siedziby i sklepu firmowego w dniu 25 listopada. Siedziba i sklep firmowy STARA WĘDZARNIA mieści się we Frysztaku na ul. Józefa Wybickiego 36, droga w kierunku na Gogolów i Brzostek. Zobacz na mapie - kliknij tu!

Nowy Rok niech obdaruje Państwapomyślnością i szczęściem.Każdy dzień niech upływa w jak najlepszym zdrowiu, a wszelkie marzenia zmienią się w rzeczywistość. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018życzy Właściciel oraz pracownicy.

Materiały promocyjne, które emitowane są w radio WAWA - posłuchaj.Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie www.stara-wedzarnia.pl.

       


Artykuł sponsorowany

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz