Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Aleksandra dziękuje za pomoc!


Na mieszkańców gminy Frysztak można zawsze liczyć. 2 lipca w Gminie Frysztak prowadzona była zbiórka pieniędzy na protezę palców dla Aleksandry Błażejowskiej mieszkanki Glinika Górnego. Dziś możemy przekazać państwu wspaniałą wiadomość. Dzięki państwa wsparciu Ola posiada już protezę palców, które na pewno pomagają jej w codziennym życiu i powrocie do "normalnego" funkcjonowania.

Dziś dostaliśmy od Aleksandry maila z prośbą o umieszczenie podziękowania dla wszystkich, którzy zechcieli jej pomóc. Poniżej podziękowanie skierowane do Państwa.
„Człowiek jest Wielki nie przez to, co posiada ,lecz przez to ,kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to ,czym się dzieli z innymi.” - Jan Paweł II
W imieniu własnym, pragnę serdecznie podziękować wszystkim organizatorom , sponsorom, osobom, wszystkim hojnym darczyńcom, którzy przyczynili się wesprzeć w zbiórce pieniędzy na
zakup protezy a obecnie zakończona powodzeniem.
Dziękuję za okazane serce w tak trudnych dla mnie chwilach. Miło jest mieć świadomość, że wokół nas są ludzie, którym nie jest obojętne ludzkie nieszczęście.
Dziękuję
Alesandra Błażejowska
Oryginalne pismo w PDFie pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad