Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Halowe potyczki - FALP 8. kolejka

Ciężka przeprawa Profesorów. FOTO: liga.frysztak.pl
W 8. kolejce Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej rozegrano 6 z 7 spotkań. Mecz pomiędzy "FC Ponalewce" a "Forfan" Frysztak na prośbę drużyn został przełożono na inny termin. W 8. kolejce najciekawszym spotkaniem był mecz pomiędzy GAP Fryszak a Liceum Sportowym Trzcinica liderem rozgrywek przed kolejką. Frysztacki GAP wygrał to spotkanie 3:2.

W pozostałych piątkowych spotkania aktualny lider Apteka i wicelider Skarbek nie dali szans swoim przeciwnikom wygrywając pewnie i wysoko swoje spotkania. Apteka wygrała 16:3 z Gangiem świeżaków a Skarbek 21:1 z Nam strzelać nie kazano.

W sobotę zostały rozegrane kolejne 3 spotkania. Najciekawszy spotkaniem okazał się mecz pomiędzy Profesorami a Drem Teamem. Piłkarze ze Strzyżowa powiesili wysoko poprzeczkę Profesorom, mecz był bardzo ciekawy i wyrównany. Po 40 minutach zwyciężyli Profesorowie 7:11 (do wyniku 7:7 - mecz toczył się "bramka za bramkę")

W pozostałych spotkaniach po 3 punkty zapisały drużyny GOSiRu - wygrana 6:3 z BGD oraz Stara wataha która zwyciężyła 7:4 z Kozakami.

Wyniki 8. kolejka:
"Gang Świeżaków" 3:16 "Apteka Różana"
Liceum Sportowe Trzcinica 2:3 GAP Frysztak
MKS "Skarbek" Gogołów 21:1 "Nam Strzelać nie Kazano"
BGD Glinik Dolny 4:12 GOSiR Frysztak
"Turbo Kozacy" 4:7 "Stara Wataha"
"Dream - Team" Strzyżów 7:11 "Profesorzy Futbolu"

Pełna tabela, wyniki, terminarz, statystyki oraz pełne opisy spotkań znajdą Państwo na oficjalnej stronie Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej [FALP] - liga.frysztak.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad