POLICJANCI Z WIZYTĄ NA ZIMOWISKACH W GMINIE FRYSZTAK

Policjanci wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Strzyżowie w ramach działań „Bezpieczne ferie 2018” odwiedzili miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Funkcjonariusze przekazali uczestnikom zimowisk cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii. Pracownicy sanepidu ocenili stan czystości miejsc przebywania wczasowiczów.

Policjanci w ramach działań „Bezpieczne ferie 2018” odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie naszego powiatu. Wczoraj wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Strzyżowie odwiedzili dzieci wypoczywające na obozie sportowym i tanecznym w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku oraz dzieci przebywające na obozie sportowym w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Podczas wizyt pracownicy sanepidu dokonali przeglądu i oceny sanitarno-technicznego miejsc, w których mieszka i wypoczywa młodzież, a także urządzeń sanitarnych, z których korzysta. Policjanci przekazali informacje, w jaki sposób unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze, a także przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych, zabaw na podwórku, bezpiecznego przejazdu samochodem i kontaktów z obcymi.

W trakcie kontroli nie ujawniono nieprawidłowości.


0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz