Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Ponad 21 tysięcy podczas 26. Finału WOŚP

21117,75 złotych udało się zebrać podczas 26. finału WOŚP w sztabie Frysztak
Frysztacki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się 13 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku Balem na 100 par. To już 3 raz kiedy sztab Frysztak organizował bal, na którym goście bawili się przy muzyce zespołu Stereo do białego rana.

W niedziel od 7:00 rano w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku został otwarty frysztacki sztab, to tu wolontariusze kwestujący w dniu 26. Finału WOŚP odbierali i zdawali swoje puszka a członkowie sztabu Frysztak przeliczali pieniądze zebrane przez wolontariuszy kwestujących na terenie gmin Frysztak i Wiśniowa.

Po raz kolejny zagrał z nami Zespół Szkół w Gogołowie. Duża dawka zabawy, zumba, sport, wypieki, BMI, pierwsza pomoc, strażacy to wszystko co goście mogli zobaczyć spróbować wspólnie bawiąc się w czasie 26. finału WOŚP. Wielkie dzięki dla ZS Gogołów za pomoc i współprace w WOŚPowych działaniach

Podczas 26. finału WOŚP frysztacki sztab uzbierał 21 117,75 złotych, które zasilą konto WOŚP w celu wyrównania szans leczenia noworodków -to temat tegorocznego finału i nad tym problemem w 2018 roku skupi się fundacja WOŚP.

Frysztacki finał to praca wielu ludzi dobrej woli, którym z całego serca chcemy podziękować. -Podziękowania kierujemy do Wójta Jana Ziarnika, Dyrektora GOSiR Pana Marka Armaty i wszystkich pracowników ośrodka sportu. Duże duże podziękowania przesyłamy do Pani Dyrektor SOSW Agaty Wyciślak i pracowników Ośrodka bez których Bal na 100 par nigdy by się nie odbył. To dzięki waszej pracy frysztacki sztab może pochwalić się tak okazałą kwotą, która zasili konto fundacji WOŚP. Panu Robertowi Mikuszewskiemu i pracownikom Gminnego Zakładu Komunalnego. Dyrektor Joannie Czekajowskiej i pracownikom GOK za pomoc w "produkcji" WOŚPowej dekoracji. Jeśli o kimś zapomnieliśmy to z góry przepraszamy dodają organizatorzy z frysztackiego sztabu.

Finał bez sponsorów. Nikt chyba sobie tego nie wyobraża, nasi sponsorzy zawsze nam pomagają i zawsze grają z frysztackim sztabem WOŚP. Dziś dziękujemy Panu Janowi Wnękowi prezesowi firmy Wenta, Państwu Agnieszce i Piotrowi Tuleja z firmy Neodesig, Panu Jackowi Pałysowi prezesowi firmy Mebel - System, Panu Tomaszowi Mikuszewskiemu właścicielowi firmy Auto serwis, Panu Jakubowi Balickiemu właścicielowi firmy Electrotel oraz Pani Alicja Mołodyńskiej - Hotel Solina SPA *** w Myczkowcach. Śmiało można powiedzieć że to Dobre Anioły finału WOŚP.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad