77. miłośników królewskiej gry. "Szachy w GOSiRze"

Turniej prowadził Pan Marian Bysiewicz - sędzia klasy międzynarodowej oraz Wojciech Arciszewski - menadżer sportu
FOTO: GOSiR.Frysztak.pl
W niedzielę 11 lutego w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się kolejny międzynarodowy turniej szachowy o mistrzostwo gminy Frysztak. Edycja 2018 przyciągnęła do Frysztaka 77. miłośników królewskiej gry jaką są szachy. Niedzielny turniej szachowy kolejny raz pokazał, że szachowe rozgrywki z wieloletnią tradycja nadal cieszą się dużą popularnością a na szachistów zawsze można liczyć.
Mistrzostwa tradycyjnie przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie do 9 rund - tempo 15 min
FOTO: GOSiR.Frysztak.pl
Bardzo się cieszymy, że uczestnicy każdego roku wracają do Frysztaka i dają przykład tego, że szachy sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi - pozwalają kształcić pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną i są doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. - można przeczytać na stronie organizatora
Więcej informacji, zdjęcia i oficjalne wyniki z dzisiejszego turnieju szachowego znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu! Frysztak24.pl po raz kolejny patronował medialnie potyczką szachowym w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.


0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz