Kto wygra FALP? Przed nami ostatnia kolejka.

W tym tygodniu została rozegrana przedostania kolejka Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej oraz zaległe mecze. Liga do samego końca będzie ciekawa - nadal dwie drużyny mają szanse na wygranie pierwszego sezonu w FALPie. Apteka Różana obecny lider oraz goniące (3 punkty straty) Liceum Sportowe z Trzcinicy mogą wygra pierwszy sezon w lidze piłki halowej.

Mecz lidera z wicelidera zostanie rozegrany w sobotę 3 marca o godzinie 18:00. Oczywiście wszystkich kibiców zapraszamy od piątku godzina 18:00, kiedy rozpocznie się ostatnia kolejka  pierwszego sezonu  Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.
 
W 12 kolejce - sobotnie spotkania - Apteka pokonała 5:3 FC Ponalewce. W kolejnym spotkaniu Profesorzy wygrali z Kozakami 8:5 a liceum zdobyło 3 punty wygrywając z Świeżakami. W tym dniu organizatorzy przyznali walkowera, na swoje spotkanie nie stawili się zawodnicy z z BGD Glinik Dolny, którzy mieli grać z Skarbkiem.


Dzień wcześniej w piątek rozegrano 3 spotkania. Jako pierwsi na boisko wyszli zawodnicy z Starej Watachy i Nam Strzelać Nie Kazano. W tym spotkaniu padł remis 5:5, drużyny podzieliły się punktami. W kolejnym spotkaniu GAP Frysztak rozstrzelał Dream Team Strzyżów wygrywają spotkanie 23:8. Na zakończenie piątku na boisko wybiegli zawodnicy z GOSiRu Frysztak i Forfan Frysztak. Gospodarze GOSiR - organizatorzy - przegrali to spotkanie 7:10.

W tym tygodniu zostały również rozegrane zaległe mecze. W czwartek rozegrano zaległy mecz z 10. kolejki LS Trzcinica rozgromiło Turbo Kozaków 15:0. W niedziele kolejne dwa zaległe spotkania w których 3 punkty zdobyli zawodnicy GAP Frysztak wygrywając 8:7 z FC Ponalewce. 

Więcej informacji, obszerne opisy, wyniki, tabela i inne statystyki z pierwszego sezonu FALPu znajdą Państwo na stronie liga.frysztak.pl - link, kliknij tu!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz