Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zumba, zdrowy kręgosłup i piloxing - maraton fitness we Frysztaku

Maraton fitness 2018
W sobotę (17.02.) ponad 100 osób spotkało się by wspólnie ćwiczyć i spalać kalorie w czasie walentynkowego maratonu fitness. Podczas maratonu można było poćwiczyć Zumbe, Piloxing oraz ćwiczenia pod hasłem zdrowy kręgosłup. Organizatorami walentynkowego maratonu 2018 byli: GOSiR Frysztak, Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Frysztackiej.
Zdrowe świeże koktajle można było zdegustować podczas maratonu
To nie koniec atrakcji, które czekały na uczestników dzisiejszego maratonu. Wszyscy mogli spróbować wspaniałych zdrowych koktajli, które były przygotowane na miejscu. Można było uczestniczyć w masażu twarzy i poradach dietetycznych. Na zakończenie maratonu rozlosowano upominki da uczestników tegorocznego maratonu we Frysztaku. Całkowity dochód z walentynkowego maratonu fitness zostanie przeznaczony na rozwój turystyki na terenie gminy Frysztak
Ćwiczenia były dobrane w taki sposób, żeby każdy miał możliwość zadbać o swoje ciało i kondycje - dowiedzieliśmy się od jednej z uczestniczek maratonu fitness.
Oficjalne powitanie gości, prowadzących i sponsorów.
Walentynkowy maraton fitness pod hasłem "łączy nas pasja" rozpoczął się o godzinie 17:00. Pan dyrektor GOSiR Frysztak Marek Armata przywitał uczestników, prowadzących - instruktorów,  organizatorów i sponsorów tegorocznego maratonu. Na koniec swojej przemowy zaprosił wszystkich uczestników do wspólnej zabawi, ćwiczeń, palenia zbędnych kalorii. Oficjalnego otwarcia tegorocznego maratonu fitness dokonał Wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik.

Na początku na scenie pojawili się instruktorzy zumby, które przywitały się z uczestnikami i zaczęli ćwiczenia -zabawę w rytm energicznej muzyki. Zumbe prowadzili: Ewelina Borek - Kozubal, Jerzy Łaba, Marzena Szmyd, Ewa Armata.

Po zumbie przyszedł czas na ćwiczenia zdrowy kręgosłup, które prowadziła dla frysztackich uczestników maratonu Pani Pola Prajsner - Adamczyk. Ćwiczenia rozciągające, rozluźniające dodatkowo wzmacniające kręgosłup. Doskonałe ćwiczenia dla osób z bólami kręgosłupa i prowadzących siedzący tryb życia.

Ostatnią częścią tegorocznych ćwiczeń na maratonie fitness był PILOXING poprowadzony przez Paulina Korga - oficjalny prezenter i szkoleniowiec Piloxing SSP i Piloxing KO w Polsce. Piloxing to połączenie pilatesu na stojąco, boksu i tańca, czyli zestawów ćwiczeń, które różnią się od siebie diametralnie.
Klimat, który tutaj współtworzymy, jest tak wyjątkowy, że chce się w tym uczestniczyć. Nie czuje się tego wysiłku, nic nie jest na siłę. - dowiedzieliśmy się od uczestniczki maratonu
Na zakończenie maratonu organizatorzy rozlosowali wśród uczestników upominki przygotowane na walentynkowy maraton fitness. 3 godzinne zajęcia ruchowe, które odbyły się w sobotnie popołudnie w Gminnym Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym zostaną zapamiętane na dług. Dzięki przybyciu tak licznej grupy uczestniczek została zebrana duża kwota, która zostanie przekazana na rozwój turystyki na terenie Gminy Frysztak. Szczytna akcja szczytny cel.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad