Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Poszkodowane 4 osoby. Wypadek w Lubli.

4 osoby poszkodowane - FOTO: OSP Frysztak
W czwartek 8 marca przed godziną 6:00 doszło do wypadku drogowego w Lubli "na górze" granica z Warzycami (powiat jasło). Z nieoficjalnych informacji przyczyną wypadku były bardzo złe warunki panujące na drodze w Lubli - śliska nawierzchnia. W skutek zderzenia 4 osoby zostały poszkodowane (2 osoby miały lekkie urazy głowy).
Śliska nawierzchnia najprawdopodobniej przyczyną wypadku - FOTO: OSP Frysztak
Na miejsce wypadku zostali zadysponowani strażacy z OSP Frysztak (6 strażaków - ratowników) oraz dwa zastępy PSP Strzyżów. Podczas wypadku pracowali jeszcze ratownicy z ZRM oraz policja. Osoby poszkodowane w wypadku zostały przetransportowane przez 3 zastępy ratownictwa medycznego do Specjalistycznego Szpitala w Jaśle na dalsze badania diagnostyczne i odpowiednie leczenie.

Droga w kierunku Jasła jest zablokowana całkowicie dla samochodów ciężarowych, samochody osobowe mogą kierować się objazdem przez Sieklówkę. Z informacji które posiadamy utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 9:00. Policjanci kierują ruchem na rondzie w Twierdzy i tam kierowcy mogą otrzymać bardziej szczegółowe informacje.

Aktualizacja godzina 11:20 informacje z policji. Info: KPP Strzyżów

Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Lubli. W zderzeniu brały udział dwa pojazdy. Cztery osoby zostały ranne. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 6, w Lubli na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Rzeszów - Jasło. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni kierujący samochodem marki BMW, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z drugim bmw, kierowanym przez 42-letniego mężczyznę.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 35-letni kierowca bmw oraz troje pasażerów z drugiego pojazdu. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad