Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Sportowy weekend! Jak grali piłkarze i tenisiści.

Po zimowej przerwie piłkarze zainaugurowali rozgrywki ligowe w rundzie wiosennej zwanej również rewanżową. Dwa spotkania rozegrali tenisiści Strzelca w pierwszej lidze tenisa stołowego. Sportowe zmagania w weekend drużyn z gminy Frysztak

W sobotę tenisiści grali z Sokołem Orzesze. Zawodnicy Strzelca pewnie wygrała sobotnie spotkanie 7:3. Dla drużyny z Frysztaka na pierwszym stole punktowali Zdzienicki Kamil - 2,5 punktu Niemiec Krzysztof 1 punkt i 0,5 punktu w deblu na drugim stole. N drugim stole swoje spotkania rozgrywali Zdzienicki Piotr, który zdobył 1 punkt i 0,5 punktu w deblu na pierwszym stole oraz Więcek Adrian, który również zdobył 1,5 punktu dla Strzelca.

W niedzielnym spotkaniu tenisiści mierzyli się z BISTS Bielsko-Biała. Dziejsze spotkanie zawodnicy z Frysztaka wygrali 6:4. Dzięki tej wygranej Strzelec zbliżył się do gry w barażach o Superligę tenisa stołowego. Do końca sezonu pozostały 2 spotkani. W tym z liderem I ligi PWSZ Zamość

W niedziele po zimowej przerwie i kilku przełożonych terminach rozpoczęcia rozgrywek ligowych w A klasie - Krosno i Dębica, piłkarze wreszcie wznowili rozgrywki. W niedzielę na boisko wybiegli zawodnicy Orła Lubla, którzy rozegrali pierwsze spotkanie tej wiosny z Iwełką Iwla. Zawodnicy Orła mocno się rozstrzelali "aplikując aż 10 bramek gością z Iwli. Mecz zakończył się wynikiem 10:2

Swoje spotkanie mieli również rozegrać zawodnicy Strzelca Frysztak. Planowo w tej kolejce mieli zmierzyć się z drugą drużyną Błękitnych. Niestety klub z Ropczyc wycofał z rozgrywek drugą drużynę. Strzelec dostał 3 punkty a mecz został rozpisany jako walkower - wszystkie drużyny w rundzie wiosennej dostaną walkowera w meczu z Błękitnymi II Ropczyce.