"Romajówka" chórzyści śpiewali w Kobylu

Chór SOKÓŁ. Foto: GOKFrysztak.pl
W sobotni wieczór 26 maja przy kapliczce w Kobylu odbyła się "Romajówka" – czyli koncert pieśni o tematyce maryjnej. W koncercie wzięło udział dwa chóry: "Misericordia" z Jasła oraz "Sokół" z Frysztaka.Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania Litani Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny, po której chóry przedstawiły krótki program artystyczny. Na zakończenie majowego spotkania połączone chóry zaśpiewały trzy pieśni: " Chwalcie łąki umajone", "Po górach dolinach" i "Zapada zmrok".

Po części oficjalnej sołtys wsi Kobyle zaprosił chórzystów na kiełbaskę z ogniska w urocze miejsce nad Wisłokiem, gdzie do późnego wieczora przy dźwiękach gitar roznosiły się pieśni i piosenki w wykonaniu chórzystów. Kolejny koncert pieśni maryjnych już za rok przy kapliczce w Kobylu.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz