DZF 2018 | POD PRĄD - godziny występów.


Organizatorzy wylosowali kolejność w której zagrają zespoły podczas tegorocznej edycji POD PRĄD - Festiwal Rozmaitości Scenicznych. POD PRĄD odbędzie się w ramach Dni Ziemi Frysztackiej 2018. Zapraszamy w sobotę 30 czerwca, startujemy o godzinie 19:00.

W tegorocznym festiwalu zagra pięć zespołów, które powalczą o główną nagrodę festiwalu 4000 złotych. Zwycięzce wyłoni specjalnie powołane na festiwal jury. Poniżej dla Państwa lista zespołów raz z godzinami występów. Od początku tygodnia na stronie portalu - Frysztak24.pl jest patronem medialnym festiwalu publikowane będą sylwetki zespołów, które grać będą we Frysztaku.

19:00 - Podejrzani o Współudział
20:00 - FOLYA
21:00 - Oczybaszki
22:00 - P.A.G.E
23:00 - Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów


Zapraszamy do polubienia oficjalnej strony festiwalu. POD PRĄD - Festiwal Rozmaitości Scenicznych - FACEBOOK, link, kliknij tu! 

Już wkrótce na portalu Frysztak24.pl pierwsza sylwetka zespołu, zdjęcia, informacje, teledyski. Sylwetki zespołów będą również publikowane na oficjalnej stronie festiwalu

Organizatorami POD PRĄD są: Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie promocji i rozwoju, Gminny Ośrodek Kultury, współorganizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji