Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Bezpieczne wakacje” profilaktyka jest najważniejsza.

Wczoraj w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”, oraz akcji „Bezpieczne wakacje” strzyżowska policja oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzyżowie zorganizowały spotkania z uczestnikami obozów sportowych w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku i Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym we Frysztaku.

Dzieci z Miejskiego Klubu Sportowego OLIMPIA z Piekar Śląskich, przebywające na obozie piłkarskim w GOSIR oraz dzieci z Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Rzeszowie z obozu siatkarskiego, mogły się dowiedzieć między innymi na temat niebezpieczeństw związanych z zażywaniem dopalaczy i narkotyków oraz szkodliwego i destrukcyjnego wpływu alkoholu na organizm. Nie zabrakło również informacji na temat ogólnych zasad bezpieczeństwa podczas zabaw w domu i na podwórku oraz bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

W trakcie spotkań dzieci, za pomocą alkogogli i narkogogli, mogły się przekonać, jak bardzo substancje psychoaktywne negatywnie oddziaływają na wzrok, poczucie równowagi i orientację w terenie.
Info i foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad