Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Strzelec wygrywa. Porażka Orła

W niedzielę 28 sierpnia swoje spotkania rozgrywały drużyny  z Frysztaka i Lubli. Obie drużyny swoje spotkania rozgrywały w roli gospodarza. Strzelec we Frysztaku podejmował drużynę Strażaka Lubzina a Orzeł rozgrywał mecz w Lubli z LKSem Czeluśnica.

W pierwszej kolejce, która odbyła się tydzień wcześniej Strzelec w wyniku losowania pauzował dopiero dziś, 26 sierpnia piłkarze z Frysztaka zainaugurowali obecny sezon. W swoim pierwszym meczu sezonu 2018/2019 na własnym boisku seniorzy z Frysztaka wygrali z Strażakiem Lubzina 2:1. Brami dla zespołu Strzelca zdobyli Fabian Ogrodnik z rzutu karnego i Dariusz Winiarski. Strzelec po pierwszej wygranej w tym sezonie z 3 punktami zajmuje 5. miejsce w tabel A kasy - Dębica I.

Orzeł Lubla swoje spotkanie również rozgrywał na własnym boisku. Przeciwnikiem seniorów Orła był zespół LKS Czeluśnica. Po 90 minutach okazało się że piłkarze z Czeluśnicy byli za silnym przeciwnikiem. Mecz zakończył się porażką Orła 2:3. Po 2 kolejkach Orzeł na swoim koncie ma 1 punkt i w tabeli A klasy - Krosno III zajmuje 12 miejsce.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad