Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

BIEG 100-LECIA 2018 WE FRYSZTAKU – ruszyły zapisy


Rozpoczęły się zapisy na największą imprezę biegową we Frysztaku. „VII Frysztacki Bieg Niepodległości" odbędzie się 10 listopada 2018 r., a jego celem jest wspólne świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz propagowanie biegania i zdrowego stylu życia w gminie Frysztak.
Bieg główny będzie miał charakter górski i rozegrany zostanie na pięknym terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego prowadząc z Doliny rzeki Wisłok w okolice Rezerwatu "Herby". Niepowtarzalny krajobraz w połączeniu z burzliwą historią regionu idealnie komponuje się z tak ważną datą w dziejach naszego kraju oraz wspólnym świętowaniem wolności - wyjaśniają Organizatorzy.  
Komitet organizacyjny oprócz biegu głównego w kategorii Open i kategorii służb mundurowych przewiduje biegi rodzinne, bieg przedszkolaka oraz konkurencje dla młodzieży.

Imprezę uświetni 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, która oprócz wystawienia do biegu swoich żołnierzy wykona prezentacje umundurowania, wyposażenia oraz sprzętu wojskowego. Na wszystkich uczestników czekać będzie ciepła grochówka oraz wiele niespodzianek, przewiduje się także losowanie upominków wśród wszystkich biegaczy. 
-------
Atrakcyjną  informacją jest fakt, że do frysztackiej inicjatywy dołączył Krzysztof Ignaczak siatkarski Mistrz Świata z 2014 r. oraz Jacek Czech mistrz Europy w pływaniu osób niepełnosprawnych  z 2018 (100 m stylem grzbietowym).
Imprezie biegowej Patronuje Portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak www.frysztak24.pl 
--------
Więcej informacji, program biegów, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Organizatorów: www.gosir.frysztak.pl – kliknij tu

Opracowanie
Marek Armata

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad