Wybory samorządowe 2018 - kandydaci do powiatu i województwa

10 kandydatów z 2. komitetów wyborczych (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY" oraz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ) powalczy o 3. mandaty  do Rady Powiatu Strzyżowskiego podczas tegorocznych wyborów samorządowych.

Dużo większy wybór jako wyborcy będziemy mieli do sejmiku województwa podkarpackiego. W tegorocznych wyborach w okręgu numer 2. gdzie wpisany jest powiat strzyżowski zarejestrowano 52 kandydatów na 7 listach wyborczych, wśród tych kandydatów jest 3. reprezentantów gminę Frysztak: MASTEJ Małgorzata - Pułanki, JURASZ Bartłomiej Adam - Pułanki, NIEKOWAL Krzysztof Stanisław - Gogołów, . Do obsadzenia w naszym okręgu jest 6. mandatów w Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Lista kandydatów do Rady Powiatu Strzyżowskiego:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
1. GARNCARSKI Tomasz Władysław
2. ARMATA Marek Grzegorz
3. SKIBA Agata Magdalena
4. KUREK Zbigniew
5. ZIELIŃSKA Irena

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. GODEK Robert Czesław
2. SARNA Zdzisław Władysław
3. BACIAK Ewelina Katarzyna
4. KARAŚ Andrzej Piotr
5. JEDZINIAK Irena


Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego:
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. DUL Jolanta - Radomyśl Wielki
2. STRAUB Lidia - Chorzelów
3. WOLSKA Renata - Gorzyce
4. SZEBLA Łukasz Marek - Mielec

5. KOZIOŁ Arkadiusz Krzysztof - Mielec

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. LADA Wiesław Andrzej - Żyraków
2. TARAPATA Jan Władysław - Tuszów Narodowy
3. KIEPIEL Teresa Bogusława - Ropczyce
4. BARNAŚ Mariusz Andrzej - Mielec
5. KOZIOŁ Magdalena Helena - Dębica
6. ŻELAZKO Danuta - Mielec
7. STOLARSKA Małgorzata - Dobrzechów
8. ŚLIWIŃSKI Dariusz Adam - Wielopole Skrzyńskie

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. MITRĘGA Maria - Dębica
2. KRAJEWSKA Aneta Ann - Gnojnica
3. STROJNA Ewa Janina - Rzeszów
4. ŻYŁKA Adam Nikodem - Ropczyce
5. RAWINIS Emilia - Rzemień
6. JURZYSTA Marcin - Czudec
7. PIETRUSZKA Jacek Robert - Stępina
8. GAMROT Jacek Michał - Mielec

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. BRZOSTOWSKI Edward - Dębica
2. KUREK Andrzej - Dulcza Wielka
3. MIKOWSKI Bogdan Adam - Radomyśl Wielki
4. GARBACZ-SARLIŃSKA Barbara Beata - Dębica
5. BARAN Danuta Jolanta - Kliszów
6. SIUTA Magdalena Maria - Czudec
7. ŚWIĘTONIOWSKI Arkadiusz Jerzy - Wiśniowa
8. TOMCZYK Michał Konrad - Mielec

Lista nr 6 - PARTII RAZEM
1. IRZYK Martin Marian - Dobrzechów
2. RŻANY Monika - Mielec
3. ZAGÓRSKI Marek Józef - Szufnarowa
4. JURASIŃSKA Agnieszka Zofia - Dynów
5. GAWRON Jakub - Krasne

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. SŁĄBA Leszek 55 - Mielec
2. ZIĘBA Tadeusz Mikołaj - Rzędzianowice
3. OCHAŁ Katarzyna Kinga - Zagorzyce
4. KUBIK Michał Franciszek - Dębica
5. USARZ-NICOŚ Paulina Ewa - Żarówka
6. FILA-MORYTKO Piotr Robert - Mielec
7. MALINOWSKA Klaudia Katarzyna - Dębica
8. ŚRODOŃ Monika Paulina - Gwoźnica Górnab

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. GOCLON Paweł Andrzej - Dębica
2. KAPINOS Aleksander Józef - Chrząstów
3. JURASZ Bartłomiej Adam - Pułanki
4. LUKA Jolanta Anna - Dąbrówka Osuchowska
5. PARYS Anna Katarzyna - Dębica
6. PIETRUCHA Agata Anna - Rzeszów
7. ZAMORSKI Mariusz - Żyznów

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. SALWA Małgorzata Kazimiera - Strzyżów
2. STRZELCZYK Karol Mikołaj - Rzemień
3. NIEKOWAL Krzysztof Stanisław - Gogołów
4. KUMOREK Dariusz Jan - Lutcza
5. MATŁOSZ Mariusz Kazimierz - Strzyżów
6. KWASEK Agnieszka - Tarnobrzeg
7. MACIOŁEK Jarosław Paweł - Żyraków
8. BURY Sylwia Magdalena - Strzyżów

Lista nr 10 -  KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. ORTYL Władysław Zenon - Mielec
2. ŁĄCZAK Czesław - Zawierzbie
3. BIESZCZAD Stefan - Dębica
4. MAGDOŃ Jacek - Ropczyce
5. MARCZENIA Andrzej - Mielec
6. NAPIERACZ Maria - Partynia
7. MARCZAK Barbara Danuta - Strzyżów
8. STEC-ŚWIDERSKA Bogumiła Mirosława - Iwierzyce


Lista nr 11 -  KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1. ARMATA Jan - Wiśniowa
2. SZUKAŁA Maria - Kozłów
3. BABIARZ Mariusz Józef - Gwoźnica Górna
4. SARNA Wioletta Katarzyna - Wysoka Strzyżowska
5. MASTEJ Małgorzata - Pułanki
6. WIŚNIEWSKA-FUDALA Wioleta Anna - Brzeziny
7. WŁODYKA Emil - Różanka
8. GOMÓŁKA Tadeusz Ferdynand - Strzyżów


Czytaj również:
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz