Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

27. WOŚP - sztab Frysztak rozpoczyna rejestracje wolontariuszy

Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. To myśli przewodnie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 27. finał odbędzie odbędzie się 13 stycznia 2019 roku.
Celem 27. finału WOŚP będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Frysztacki sztab WOŚP również zagra podczas 27. finału WOŚP - 16 listopada sztab Frysztak został oficjalnie zarejestrowany w głównej bazie WOŚP pod numerem #2264.

Od 17 listopada sztab z Frysztaka rozpoczyna rejestracje wolontariuszy, którzy będą chcieli zagrać podczas 27. finału WOŚP na terenie gminy Frysztak i Wiśniowa. Rejestracja do styczniowego finału będzie odbywać się ON-LINE, drogą elektroniczną za pomocą systemu iwolontariusz. Jeśli chcesz się zarejestrować i zagrać dla WOŚP z frysztackim sztabem wejdź na https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login załóż konto podaj swoje dane, wklej swoje zdjęcie i wyślij zgłoszenie do Frysztackiego sztabu (wybierz sztab Frysztak z bazy sztabów). Szczegółowy instrukcja rejestracji pojawi się dziś na stronie sztabu wosp.frysztak24.pl oraz Facebooku - facebook.com/sztabFrysztak/. Rejestracja potrwa do końca listopada lub do wykorzystania wszystkich dostępnych miejsc - ilość miejsc, które otrzymał frysztacki sztab to 26.

Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad