Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Orzeł i Strzelec punktują.

Bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny Orla i Strzelca w 12 kolejce A klasy odpowiednio Krosno III i Dębica I. Drużyny z Frysztaka i Lubli wygrały niedzielne spotkania inkasując po 3 punkty na swoje konta.

Pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy Strzelca, mecz rozpoczął się o godzinie 11:00. Frysztacka drużyna seniorów na własnym boisku podejmowała Huragan Przedbórz. Strzelec dzięki bramką Kacpra Czernickiego, Fabiana Ogrodnika, Kacpra Sokołowskiego, Szymona Wnęka wygrał dzisiejsze spotkanie 4:0. Dzięki wygranej w 12 klejce Strzelec zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni w dębickiej klasie A! Do rozegrana w rundzie jesiennej pozostał tylko jeden mecz wyjazdowy.

O godzinie 13 na wyjeździe swoje spotkanie rozgrywali zawodnicy Orła Lubla. Po ostatniej kolejce (przegrana u siebie 0:2) Orzeł rozegrał bardzo dobre spotkanie w Zręcinie i pewnie pokonał tamtejszy Klub Sportowy "KS" Zręcin 4:2. Przed ostatnią kolejką w rundzie jesiennej Orzeł zajmuje 7 miejsce w tabeli z 17 punktami na swoim koncie.

Więcej informacji o klubach sportowych z gminy Frysztak znajdą Państwo na stronach:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad