Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

FKS liderem FALP

W czwartek 6 grudnia zaległym meczem GOSiRu Frysztak i Acordi zakończyła się 2. kolejka Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w Gminie Frysztaka. Po 6 punktów na swoim koncie ma 5 drużyn a liderem po 2. kolejach jest zespół FKS Frysztak.

Drugi sezon rozpoczął się na dobre, emocje z meczu na mecz są coraz większe. Widać że zawodnicy przystąpili mocno skoncentrowani do 2. sezonu i już od pierwszych meczy wszyscy grają na 100%. Większość drużyn zna się już z pierwszego sezonu więc teraz wspólnie zawodnicy mogą tworzyć rozwiązania taktyczne na każde spotkanie.

Frysztak24.pl jako patron medialny prowadzi przekazy na żywo z wybranych spotkań, staramy się być na FALPie podczas każdej kolejki, poniżej prawie 3 godzinny przekaz z 2 kolejki FALP - sala SP Frysztak.


Po 2. kolejkach najlepszym strzelcem jest Szymon KOZAK (Dream Team Strzyżów) z 12 golami (6 goli na spotkanie), kolejne miejsca zajmują Jakub MAZUR (Dream Team Strzyżów) 11 goli oraz Kacper CZERNICKI (FKS Frysztak) z 10 golami.

Więcej informacji, wyniki, terminarz, najlepszych strzelców, listę drużyna oraz składy znajdą Państwo na oficjalnej stronie FALP pod adresem liga.frysztak.pl - FALP ma również stronę na Facebooku - link, kliknij tu

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad