Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Mikołaj na quadzie w kajaku na sportowo - rozrywkowo...

Mikołaj w gminie Frysztak miał bardzo dużo pracy, widać że młodzi mieszkańcy gminy są bardzo grzeczni i Mikołaj obdarowuje ich ogromną ilości prezentów. Mikołaj zawitał do każdego przedszkola, pływał w kajaku i przyjechał quadem - bo ponoć Rudolf chory. Grał w piłkę, ćwiczył z czirliderkami, bawi się w zabawach integracyjnych. Jeździł ze strażakami na samochodzie....

Ja co roku w gminie Frysztak odbyło się dużo spotkań integracyjnych dla najmłodszych mieszkańców w których uczestniczyły on, święty Mikołaj obdarowujący grzeczne dzieci prezentami.
Mikołaj w gminie Frysztak przebywał kilka dni, rozpoczął od poniedziałkowego spotkania z czirliderkami na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Relacja z tego spotkania pod tym linkiem - kliknij tu!


W kolejnych dniach Mikołaj odwiedzał przedszkola gdzie obdarowywałam prezentami wszystkie dzieci. Mikołaj używał rożnych środków lokomocji między innymi quada oraz wozu strażackiego. Nie ważne czym, ważne aby na czas dotrzeć z prezentami. Zdjęcia z wizyty Mikołaja w Przedszkolu we Frysztaku znajdą Państwo pod 3 linkami, które zamieszczamy poniżej.
W piątek 7 grudnia Mikołaj zabrał dzieciaki na pływalnie do Strzyżowa. To właśnie w dzień rozpoczynający weekend odbyło się spotkanie z Mikołajem, który po raz drugi wymienił sanie na kajak, a renifery na wiosła. Co najważniejsze nie ze względu na brak śniegu tylko po to, aby promować kajakarstwo oraz aktywny i zdrowy styl życia. Więcej o kajakowych mikołajkach znajdą Państwo na stronie GOSiR Frysztak - link, kliknij tu!
Sobota i niedziela to dalsze spotkania z Mikołajem i sportem, rekreacji, ruchem, zabawą spędzoną w miłym towarzystwie. W sobotę 08.12.2018 r. na sali Zespołu Szkół w Gogołowie odbył się „I Mikołajkowy Festiwal Piłkarski”. Organizatorami imprezy była Fundacja Młodych Talentów „Morgan”, która zadbała o to aby turniej został rozegrany na najwyższym poziomie. Do organizacji Festiwalu dołączył Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Spółka „Dolina Wisłoka”. Więcej zdjęć od tym linkiem, kliknij tu.
W niedzielę 09.12.2018 r. na sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbyło się super sportowe spotkanie z Mikołajem. Na dzieciaków czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Oczywiście nie zabrakło samego św. Mikołaja, który wręczył upominki. Organizatorami aktywnej niedzieli była Spółka „Dolina Wisłoka” która kolejny raz stanęła na wysokości zadania pomagając Mikołajowi aby spotkanie z dziećmi było wyjątkowe i zapadło w pamięci na długo... Współorganizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Fundacja Młodych Talentów "Morgan". Zobacz pełną relacje - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad