Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

FALP: W hicie kolejki Apteka lepsza od Rosłych

W niedziele 20 stycznia zakończyła się 9. kolejka Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W najciekawszym spotkaniu tej kolejki 3 punkty zdobyła Apteka Różana pewnie pokonując zespół Rosłych Obrońców 9:2. Na fotelu lidera umocnili się Profesorzy, którzy wygrali walkowerem z zespołem Acordi.

W pierwszym sobotnim meczu FC Ponalewce wygrało 9:7 z Gangiem Świeżaków. Najlepszym strzelcami tego spotkania byli Adam Tabaka z Gangu oraz Przemysław Baner i Patryk Dziok z FC, wszyscy zdobyli po 4 gole w tym spotkaniu.

W kolejnym spotkaniu gdzie na przeciwko siebie stanęli organizatorzy ligi, padł remis 8:8. Najlepszym strzelcem GOSiRu został Marek Armata - 6 bramek. Dla FMT Morgan najwięcej bramek zdobył Tomasz Szymkowicz - 4 gole.

W trzecim spotkaniu i zarazem hicie kolejki spotkały się drużyny z czołówki ligi. Na przeciw siebie stanęły zespoły Apteki Różanej i Rośli Obrońcy. Tylko początek spotkania można uznać za wyrównany od stanu 1:1 zawodnicy Apteki "odjechali" obrońcą i kontrolowali już całe spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 9:2 dla Apteki

W ostatnim sobotnim spotkaniu FKS Frysztak grał ze Skarbkiem Gogołów. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i zakończył się prowadzenie FKS tylko jednym golem.  Druga połowa rozpoczęła się od bramki Skarbka, który wyrównał wyniki i było 4:4. Podrażniony FKS w kolejnych minutach strzeli 4 gole na które Skarbek odpowiedział jednym trafieniem. Mecz zakończył się zwycięstwem FKSu 8:5
W niedzielę rozgrywki przeniosły się do Gogołowa. Na początek dwa spotkania pod rząd rozegrali zawodnicy JMG JakMyGrały. W pierwszym spotkaniu wygrali z FMT Morgan 12:2 natomiast w drugim spotkaniu pokonali 10:3 Forfan Frysztak. JMG po 9. kolejkach na swoim koncie ma 21 punktów i zajmuje 3 miejsce w lidze.

W kolejnych spotkaniach Dream Team Strzyżów bardzo wysoko pokonał Modrzew Team, mecz zakończył się wynikiem 17:4. W 4 niedzielnym spotkaniu Blue-Screen Team przegrał z Galaktyczni Wymiatacze 6:7. Ostatnie spotkanie Profesorów z Acordi nie odbył się a walkowera i 3 punkty organizatorzy przyznali zespołowi Profesorów. Profesorzy z 27 punktami są liderem FALPu