Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zaproszenie na "III Frysztacki Zjazd na Byle Czym i Byle Jak”

Piękna zimowa aura, dużo śniegu, "górka" i fantastyczne pojazdy zbudowane przez "zwariowanych" konstruktorów. Tak pokrótce zapowiada się "III Frysztacki Zjazd na Byle Czym i Byle Jak”. 
Zaproś rodzinę, znajomych, przyjaciół - zbuduj pojazd, przebież się oryginalnie i baw się z nami! Duża dawka uśmiechu gwarantowana - zachęcają organizatorzy zimowego przedsięwzięcia 
Podczas tegorocznego zjazdu organizatorzy będą oceniać - efektowny i śmieszny wygląd pojazdu, finezja zjazdu oraz najzabawniejszą i najfajniejszą przebraną załogę. Zawody odbędą się jeśli zgłosi się minimum 5 załóg - uczestników.
W tym roku warunki zimowe są wręcz wyśmienite dlatego po raz III zostaje zorganizowany "Frysztacki Zjazd na Byle Czym i Byle Jak". Ta wspaniałą zabawa na świeżym powietrzy w zimowej aurze zarówno dla małych jak i dużych śmiałków. Frysztacki zjazd odbędzie się 02.02.2019 r. (sobota) o godz. 14:00 GLINIK DOLNY (górka za pasiekami PUCHATEK koło bloków u Pana Wnęka)zbiórka na parkingu GOSiR Frysztak o godz. 13:30.

Organizatorami tegorocznego "Frysztacki Zjazd na Byle Czym i Byle Jak" są: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztak, spółka "Dolina Wisłoka" oraz Fundacja Młodych Talentów Morgan. Nasz portal po raz kolejny patronuje medialnie tej fantastyczne zimowej zabawie. 4

Więcej informacji na stronie organizatora GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad