Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

FALP - Pierwsza strata punktów lidera.

W sobotę i niedziele piłkarze grający w Frysztackiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej rozegrali kolejną kolejkę spotkań. W sobotę rozegrano 2 spotkania. W 3 meczu organizatorzy przyznali walkower. W niedzielę pierwsza strata punktów lidera, zwycięstwa Acordi, Apteki i Obrońców.

W pierwszym spotkaniu pewne 3 punkty zdobyła drużyna JMG JakMyGrały. Początek meczu był bardzo wyrównany ale przy stanie 2:2 zawodnicy JMG strzelili 3 kolejne brami i z bezpieczną przewagą bramkową punktowali dalej swojego przeciwnika. JMG wygrali z Galaktycznymi Wymiataczami 15:8.

W drugim spotkaniu Skarbek Gogolów wygrał 8:3 z Forfan Frysztak. Skarbek bardzo szybko wyszedł na bezpieczne prowadzenie i do końca kontrolowali przebieg spotkania.

W 3 spotkaniu, w którym mieli zagrać GOSiR Frysztak z FC Ponalewce organizatorzy przyznali Walkower dla FC.

W niedziele rozegrano 4 spotkania w pierwszym z nich zespól Acordi pewnie pokonał FMT Morgan 14:3. W kolejnym spotkaniu Apteka wygrała 13:3 z Gangiem Świeżaków.

W 3 spotkaniu na przeciw siebie stanęli lider rozgrywek Profesorzy i 5 drużyna w Dream Team. Po bardzo ciekawym spotkaniu mecz zakończył się remisem 4:4 i podziałem punktów. W ostatnim niedzielnym meczu Rośli Obrońcy wygrali 6:2 z Modrzew Team

Więcej informacji, aktualne tabele, lista strzelców, terminarz, wyniki znajdą Państwo na stronie liga.frysztak.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad