Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

FALP zmierza do końca - już tylko 2 kolejki i walka o wicelidera

2. sezon Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej zmierza powoli do końca - pozostały jeszcze 2 kolejki do rozegrani. W 14. kolejce będziemy świadkami walki o 2 miejsce w obecnym sezonie FALP. O wicelidera powalczą między sobą drużyny Apteki Różanej i JMG JakMyGrały, do walki o 2 miejsce może włączyć się drużyna Rosłych Obrońców.

Po 13. kolejkach liderem jest zespół Profesorów Futbolu. Profesorzy w 13 kolejce grali z Galaktycznymi Wymiataczami, mecz wygrali Profesorzy 13:6. W kolejnym spotkaniu na przeciw siebie stanęli zawodnicy Gangu Świeżaków i Skarbka Gogolów. Skarbek wygrał to spotkanie 14:6. W ostatnim sobotnim spotkaniu Rośli Obrońcy pokonali 6:2 zespół Blue-Screen Team.

W niedziele zawodnicy swoje spotkania rozgrywali w ZS Gogolów. FKS Frysztak pokonał Dream Team Strzyżów 10:9 w najciekawszym spotkaniu 13. kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W pozostałych meczach trzy punkty wywalczyły zespoły - Forfan Frysztak, który wygrał 8:4 z zespołem Acordi. Apteka Różana pokonała 17:6 FC Ponalewce. W ostatnim niedzielnym spotkaniu JMG JakMyGrały który walczy z Apteką o 2. miejsce w sezonie FALP pokonał zespół GOSiRu 16:6.

Najlepszym strzelcem po 13 kolejkach jest Waldemar Złotek z JMG JakMyGrały, który a swoim koncie ma 57 strzelonych goli.

Więcej informacji o Frysztackiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej znajdą Państwo na stronie liga.frysztak.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad