Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Wraca Frysztak NA ŻYWO

Wszyscy wiedzą że współpraca się opłaca a o to dowód. Po kilkunastu miesiącach przerwy wracamy z obrazem na żywo z ulicy Frysztackiego we Frysztaku. Z inicjatywy Pana Marcina Januszczaka ze Starej Wędzarni przy współpracy z Janem Kosiem z firmy Adnex oraz krośnieńskiej firmy Stimo uruchomiliśmy na nowo przekaz na żywo z Frysztaka.

Rozmowy o reaktywacji kamery rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku. Inicjatorem przywrócenia i sponsorem kamery jest Pan Marcin Januszczak – Zakład Mięsny Stara Wędzarnia Frysztak. Naszą dewizą jest tradycyjna technologia opracowana przez przedwojennych mistrzów masarstwa, od dziesięcioleci stosowana przez wtajemniczonych następców. Jesteśmy producentem domowych wyrobów wędliniarskich wędzonych i pieczonych w komorach wędzarniczych, opalanych drewnem. Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów firmowych. Odwiedź nas na Facebook - LINK, kliknij tu!
Kolejnym krokiem było zorganizowanie łącza potrzebnego do przesłania obrazu na serwery. Łącze do obsługi kamery dostarcza firma Adnex Pana Jana Kosia. Firma Adnex świadczy usługi dostawy internetu, telewizji i telefonu do twojego domu, firmy instytucji już 14 lat. Firma Adnex dla Frysztaka i okolić świadczy usługę internetu światłowodowego - Adnex Fiber - sprawdź ofertę. Firma Adnex posiada również swój sklep internetowy pod adresem kupuj24.net.pl

Trzecią firmą, która uczestniczy w projekcie kamery na żywo z Frysztaka jest krośnieńska firma Stimo. Firma Stimo specjalizuje się w kamerach LIVE posiadając swój własny serwis z kamerami z różnych miejsc Polski pokazujących obraz - stimotion.pl. Nowością firmy Stimo jest serwis i usług obradyonline.pl - platforma do wspomagania prac rady gminy, rady miejskiej, rady powiatu zapewniająca transmisję z posiedzeń i automatyzację głosowań. Zobacz także stronę Facebooku projektu - LINK, kliknij tu.

Dziękujemy za wsparcie reaktywacji kamery na żywo we Frysztaku a Państwa zapraszam do oglądania obrazu z Frysztaka - link, kliknij tu. Link Kamera ON-LINE  będzie również dostępny na belce pod logo Frysztak24.pl - w wersji mobilnej proszę rozwinąć menu i kliknąć w link Kamera ON-LINE

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Bardzo dobrze że kamera wróciła bo można przykładowo zobaczyć kto parkuje na zakazie. Tak jak chyba stanął ten biały bus po prawej. Szkoda że nie widać rejestracji Ciekawe kto to jest.

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad