Wraca Frysztak NA ŻYWO

Wszyscy wiedzą że współpraca się opłaca a o to dowód. Po kilkunastu miesiącach przerwy wracamy z obrazem na żywo z ulicy Frysztackiego we Frysztaku. Z inicjatywy Pana Marcina Januszczaka ze Starej Wędzarni przy współpracy z Janem Kosiem z firmy Adnex oraz krośnieńskiej firmy Stimo uruchomiliśmy na nowo przekaz na żywo z Frysztaka.

Rozmowy o reaktywacji kamery rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku. Inicjatorem przywrócenia i sponsorem kamery jest Pan Marcin Januszczak – Zakład Mięsny Stara Wędzarnia Frysztak. Naszą dewizą jest tradycyjna technologia opracowana przez przedwojennych mistrzów masarstwa, od dziesięcioleci stosowana przez wtajemniczonych następców. Jesteśmy producentem domowych wyrobów wędliniarskich wędzonych i pieczonych w komorach wędzarniczych, opalanych drewnem. Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów firmowych. Odwiedź nas na Facebook - LINK, kliknij tu!
Kolejnym krokiem było zorganizowanie łącza potrzebnego do przesłania obrazu na serwery. Łącze do obsługi kamery dostarcza firma Adnex Pana Jana Kosia. Firma Adnex świadczy usługi dostawy internetu, telewizji i telefonu do twojego domu, firmy instytucji już 14 lat. Firma Adnex dla Frysztaka i okolić świadczy usługę internetu światłowodowego - Adnex Fiber - sprawdź ofertę. Firma Adnex posiada również swój sklep internetowy pod adresem kupuj24.net.pl

Trzecią firmą, która uczestniczy w projekcie kamery na żywo z Frysztaka jest krośnieńska firma Stimo. Firma Stimo specjalizuje się w kamerach LIVE posiadając swój własny serwis z kamerami z różnych miejsc Polski pokazujących obraz - stimotion.pl. Nowością firmy Stimo jest serwis i usług obradyonline.pl - platforma do wspomagania prac rady gminy, rady miejskiej, rady powiatu zapewniająca transmisję z posiedzeń i automatyzację głosowań. Zobacz także stronę Facebooku projektu - LINK, kliknij tu.

Dziękujemy za wsparcie reaktywacji kamery na żywo we Frysztaku a Państwa zapraszam do oglądania obrazu z Frysztaka - link, kliknij tu. Link Kamera ON-LINE  będzie również dostępny na belce pod logo Frysztak24.pl - w wersji mobilnej proszę rozwinąć menu i kliknąć w link Kamera ON-LINE