Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Poniedziałek - kolejny dzień zmagań ze skutkami wichury

Po kolejnej wietrznej nocy. W poniedziałek 11 marca strażacy od samego rana pracują przy zdarzeniach związanych ze skutkami silnego wiatru. Strażacy ochotnicy wjeżdżają głownie do uszkodzonych dachów, powalonych drzew i zerwanych kabli z mediami.
  • W poniedziałek OSP Frysztak zostało dwukrotnie zadysponowane do zdarzeń zwiazanych z wichurą. Około godziny 11:40 zastęp GLBARt udał się na ulicę Parkową gdzie według zgłoszenia miało znajdować się pochylone drzewo. Chwilę po godzinie 13 również zastęp GLBARt udał się na ulicę Blajera gdzie zerwany został dach. Więcj informacji o strażakach z Frysztaka na stronie Facebook - link, kliknij!
  • Strażacy z Gogołowa w akcji - pracowali przy powalonych drzewach i uszkodzonych dachach na terenie swojej miejscowości. Poniżej zdjęcia z cmentarza w Gogołowie gdzie strażacy usuwali powalone drzewo. Więcej zdjęć na stronie OSP Gogołów - Facebook - kliknij tu!
  • 7:00 - Z informacji, które posiadamy na terenie gminy pracuje w tym momencie 3 jednostki OSP - Glinik Dolny, Gogołów oraz Pułanki. Strażacy zabezpieczają uszkodzone dachy w budynkach mieszkalny i gospodarczych na terenie swoich miejscowości.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad