A KLASA - Strzelec remisuje z Pogórzem

W sobotę 20 kwietnia swój mecz w ramach rozgrywek w A klasie - Dębica I rozegrali piłkarze Strzelca Frysztak. Przeciwnikiem seniorów z Frysztaka był zespół Pogórze Wielopole Skrzyńskie. Cieszy duża frekwencja kibiców na dzisiejszym spotkaniu.


Małymi derbami można nazwać dzisiejsze spotkanie, które rozgrywane było we Frysztaku. O godzinie 16:00 rozpoczął się mecz pomiędzy Strzelcem a Pogórzem. Mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 2:2. Wszystkie 4 brami padły w pierwszej połowie. Dwie z 4 bramek to piękne strzały w wykonaniu zawodników zarówno drużyny gości jak i gospodarzy.

W drugiej połowie mecz zaostrzył się a Strzelec zaczął przeważać na boisku nad drużyną gości. Strzelec mógł mieć rzut karny ale sędzia za ewidentną nakładkę na zawodnik z Frysztaka w polu karnym nie podyktował "jedenastki".

Strzelec po 16 kolejkach zajmuje 2 miejsce w tabeli i traci do lidera z Krzywej 1 punkt.
A klasa - Krosno III w której występuje Orzeł Lubla nie rozgrywała kolejki w ten weekend

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz