Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Permakulturowe warsztaty w Stępinie w siedzibie Fundacji PRZEMOCNIe.

W czasie majówki poprowadzone zostaną przez Gorzką Jagodę (Krystyna Cornuet) -  autorkę bloga WŁASNY KAWAŁEK RAJU, warsztaty zakładania od zera małego ogrodu permakulturowego na gliniastym, od lat nieuprawianym stoku!

Permakultura to tworzenie samoregulujących się systemów rolniczych na wzór ekosystemów naturalnych, czyli innymi słowy będzie to warzywniak, który z czasem wzbogaci glebę i umożliwi sadzenie bardziej wymagających roślin.

To będzie świetna zabawa, połączona z siłownią.

Miejsca zakwaterowanie nie ma, jednak jest miejsce na namioty lub możliwość wynajęcia pokoju w pobliskiej agroturystykach.
W trakcie warsztatów można z Nami porozmawiać (pomijając długi czas oczekiwania na konsultacje) i spędzić czas w miłym, świadomym i alternatywnym towarzystwie. Poznasz Meme i Ciumcie - "gupie offce" oraz wspaniałych ludzi!

 
Warsztaty nie są odpłatne. Gorzka Jagoda stawia słoik i można wrzucić tyle, ile się uważa.
Więcej o prowadzącej - link, kliknij tu!

Jedzenie i picie najlepiej chyba oddać w ręce Fundacji, wtedy uda się zrobić duże, wspólne posiłki a'la szwedzki stół. Proponujemy zrzutkę w wysokości 15zł/dzień na konto Fundacji.

Przyjeżdżać i wyjeżdżać można dużo wcześniej i dużo później - słowem, można spędzić w Normalnym DDDomku Fundacji PRZEMOCNIe cały dłuuuuuuugi weekend, nie tylko samą majówkę. Wówczas nauczycie się trochę więcej o permakulturze i survivalu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad