Sprzątali WISŁOK - kilkanaście worków śmieci!

W sobotę 13 kwietnia odbyło się sprzątanie rzeki Wisłok zorganizowane przez koło wędkarskie nr 15 z Frysztaka. W jeden dzień uczestnicy posprzątali odcinek rzeki od Widacza do mostu na rzece w miejscowości Kobyle z obu stron. Zostało zebrane kilkanaście worków śmieci (plastik, puszki, butelki).
W sprzątaniu Wisłoka uczestniczyło pięciu wędkarzy, trzech sympatyków wędkarstwa i jeden młody człowiek (syn wędkarza).

 
Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Frysztak Panu Janowi Ziarnikowi za objęcie akcji honorowym patronatem oraz Panu Marcinowi Januszczakowi właścicielowi "Starej Wędzarni", który zadbał by nikt nie musiał pracować głodny.

W imieniu całej braci wędkarskiej dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i zapraszamy wszystkich na następne sprzątanie. Portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl patronował medialnie akcji sprzątania Wisłoka.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz