Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

2. wygrane Orła i porażka Strzelca

Podczas tegorocznej majówki zawodnicy z klubów sportowych Orzeł i Strzelec rozgrywali spotkania w A klasach - Dębica I i Krosno III. Orzeł rozegrał 2 spotkania oba wygrał. Strzelec przegrał u siebie z Paszczyniakiem.

Orzeł Lubla w czasie długiego weekendu majowego rozgrywał dwa spotkania. Pierwszy mecz piłkarze z Lubli grali 1 maja na własnym boisku podejmowali LKS Skołyszyn. Po bramce Hendzla w 78 minucie Orzeł wygrał to spotkanie i dopisując na swoje konto 3 punkty. 4 maja Orzeł również grał "u siebie". Przeciwnikiem seniorów Orła był zespół Zamczysko Mrukowa. W czasie tego spotkania kibicie mogli zobaczyć aż 6 goli, w tym 4 gole strzelone przez zawodników Orła (bramki dla Orła strzelili: Hendzel, A.Urbanek, Szydło, M.Majewski). Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Lubli 4:2.

Pełny opis meczy z LKS Skołyszyn na stronie klubu KS Orzeł Lubla lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!. Pełny opis meczy z Zamczyskiem Mrukowa pod tym linkiem - kliknij tu!

Strzelec swoje spotkane rozgrywał we Frysztaku 1 maja. Niestety w meczu z Paszczyniakiem seniorzy z Frysztaka musieli uznać wyższość gości. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Paszczyniaka. Po 18 kolejkach strzelec stracił po raz kolejny fotel lidera, aktualnie zawodnicy z Frysztaka z 37 punktami zajmują 2 miejsce w A klasie - Dębica I

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad