Miłośnicy jednośladów w Stępinie.

Miłośnicy jednośladów zjechali w niedzielę 19 maja do Stępiny gdzie przy schronie kolejowym odbył się zlot motocyklowy "Moto-schron 2019". Organizatorem zlotu było „Strzyżowskie Stowarzyszenie Motocyklowe "Moto Strzyżów".
Setki maszyn zawitały w niedzielę do Stępiny. Miłośnicy jednośladów przybyli na moto schron by rozpocząć sezon w klimatycznym miejscu z historią w tle. W czasie imprezy odbyła się msza i pokazy ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków z OSP Cieszyna i PSP Strzyżów. Było jadło, pogaduchy, zwiedzanie schronu  i wspaniała majowa pogoda.
Motocykliści nie zapomnieli o charytatywności. W czasie tegorocznego schronu zbierano plastikowe nakrętki dla Sebastiana. Poniżej kilka filmów od motocyklistów z moto schronu 2019.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz