Tylko 1 punkt.

W sobotę 11 maja swoje mecze rozgrywały obie drużyny reprezentujące gminę Frysztak w rozgrywkach piłkarskich A klasy - Dębica I i Krosno III. Strzelec swój mecz zremisował a Orzeł przegrał z Orłem.

Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy Orła Lubla. Swój mecz rozpoczęli o godzinie 16:00 a przeciwnikiem piłkarzy z Lubli był zespół Orła Faliszówka. Po 90 minutach mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z Fliszówki 1:0. Piłkarze z Lubli musieli wrócić do domu bez punktów.

Strzelec swoje wyjazdowe spotkanie rozpoczął o godzinę później. Przeciwnikiem frysztackich seniorów w wyjazdowym spotkaniu był zespół Olimpia Nockowa. Po 90 minutach obie drużyny podzieliły się punktami a mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz