Wybory do europarlamentu

Do wyborów europarlamentarny pozostał niecały tydzień. W najbliższą niedzielę 26 maja pójdziemy głosowań na naszych przedstawicieli w Unii Europejskiej.

Gmina Frysztak należy do okręgu wyborczego numer 9. Wyborcy będą wybierać swoich przedstawicieli z 6 list wyborczych. Głosować będzie można na jednego z 58 kandydatów zgłoszonych przez komitety wyborcze.

Lokale wyborcze otwarte będą od godziny 7:00 do 21:00. Pamiętaj o zabraniu dokumentu tożsamości, który uprawnia do wzięcia udziału w wyborach do europarlamentu.

Poniżej przedstawiamy dla Państwa pełna listę kandydatów na europarlamentarzystów. Więcej informacji o wyborach znajdą Państwo na stronie Państwowej Komisji wyborczej - link, kliknij tu!


-->
Nr listyNumer na liścieNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaKomitet
91RYKAŁA Grzegorz WojciechNiechobrzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
92ŻÓŁTEK Monika AnnaKrakówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
93KOTYLAK Piotr JanRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
94MICHNO Aneta JoannaRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
95CZARNEK Marcin PiotrKrakówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
96WIESZCZEK MagdalenaJawornikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
97DŁUGOSZ Michał WojciechKrakówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
98SZATAN Magdalena MariaOlkuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA
61BOBOLA Alicja MariaRzeszówKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
62MASŁOWSKI Maciej PrzemysławRzeszówKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
63HELNARSKI Paweł AndrzejChorkówkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
64BARSZCZAK Bartłomiej MariuszPrzemyślKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
65BIALIC Dariusz MieczysławRzeszówKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
66NYCZ Ewelina MagdalenaRzeszówKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
67SABAT Joanna KarolinaNiebockoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
68WIKTOR Szczepan AntoniŻabnoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
69KUCAB Konrad TomaszJarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
610TARGAŃSKA Magdalena EwaJasłoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
51WISZ Elżbieta AnnaRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
52PRENETA Paweł KrzysztofRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
53ITNER AgnieszkaRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
54JASIŃSKI KrzysztofŁańcutKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
55OŻÓG Barbara KatarzynaNienadówkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
56PACIOCH Hubert PiotrKopytowaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
57JAKOWICKA Zuzanna KatarzynaGdańskKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
58GAWRON JakubKrasneKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
59RŻANY MonikaMielecKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
510TUROŃ ArkadiuszRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
41PORĘBA Tomasz PiotrMielecKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42RZOŃCA Bogdan JózefJasłoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43LENIART Ewa MariaDylągówkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44PILCH PiotrPrzemyślKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45WRÓBLEWSKA Krystyna MałgorzataRzeszówKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46GOŁOJUCH Kazimierz EdwardZalesieKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47PAMUŁA TeresaLubaczówKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48KRUCZEK StanisławFutomaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49KUROWSKA Maria StanisławaDąbrówkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
410SAGATOWSKA Janina ZofiaStalowa WolaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31SIEKIERSKI Czesław AdamWarszawaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
32SKOWROŃSKA KrystynaMielecKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
33USTROBIŃSKI Marek JerzyRzeszówKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
34JÓZEFOWICZ Maciej PiotrWarszawaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
35FRYDRYCH Joanna ZofiaTargowiskaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
36BUTRYN Renata CelinaStalowa WolaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
37RZĄSA Marek ZdzisławPrzemyślKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
38SZKOŁA JózefJarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
39ZYCH BarbaraTarnobrzegKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
310ŁUKACIJEWSKA Elżbieta KatarzynaDołżycaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
21SKIBA Anna AgnieszkaRzeszówKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
22JURZYSTA MarcinCzudecKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
23OLEKSAK Tomasz RobertNiskoKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
24KWOLEK KatarzynaSanokKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
25KRUKAR Radosław ZbigniewRymanówKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
26GRYCH-BOCHYŃSKA UrszulaDębicaKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
27FIC Patryk BeniaminJedliczeKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
28PROKOPSKA Joanna MariaŁętowniaKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
29TERESZKIEWICZ Grzegorz PiotrRzeszówKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
210SKRZYSIŃSKI Gniewomir MarekKrasnaKOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
11BRAUN Grzegorz MichałStara WieśKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
12BUCZEK Tomasz WojciechKolbuszowa GórnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
13BAŃKA DamianStrzyżówKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
14WOLSKA Violetta KatarzynaKrosnoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
15SOWIŃSKI Wiesław MieczysławUstrzyki DolneKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
16ZAJĄC Monika MagdalenaLublinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
17KARDASIŃSKA MarzenaStalowa WolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
18PROĆ Tomasz MirosławRzeszówKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
19ZAPAŁOWSKI Andrzej TomaszPrzemyślKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
110KORWIN-MIKKE Dominika MariaOtwockKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
FOTO: gazetaprawna.pl