Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

[AS] FMT MORGAN ZAPRASZA NA FRYSZTAK SUMMER CAMP 2019!

W tym roku Fundacja Młodych Talentów Morgan organizuje dwa obozy piłkarskie: 23-28 czerwca oraz 21-26 lipca, które odbędą się na boiskach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Zastanawiasz się, czy i na jaki obóz sportowy wysłać swoje dziecko? Czy Twoje dziecko będzie bezpieczne, a spędzony na obozie czas wzbogaci je o nowe doświadczenia i umiejętności w piłce nożnej?

Naszymi największymi atutami są doświadczenie, wiedza i to, że zajęcia prowadzimy z entuzjazmem i radością. Zapewniamy uczestnikom wspaniała atmosferę do treningu i doskonalenia swoich umiejętności. Zaufaj nam, trenerom z doświadczeniem i wiedzą niezbędną do pracy z dziećmi i młodzieżą. Naszymi trenerami są Mateusz Dyka z licencją UEFA A, oraz Paweł Szafran z licencją UEFA C.


Przedstawiamy ofertę z możliwością noclegu lub bez. ZDECYDUJ SAM I TRENUJ Z NAJLEPSZYMI!

TRENERZY OBOZU:
MATEUSZ DYKA - Trener z licencją UEFA A. Od ponad 10 lat nauczyciel wychowania fizycznego oraz wychowawca w szkołach podstawowych i gimnazjum.
Kierownik oraz wychowawca na licznych obozach sportowych i rekreacyjnych.
Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przed medycznej, instruktor badmintona. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji organizowanych przez PZPN oraz takich elitarnych jak m.in. Coerver Coaching, Football Lab.

PAWEŁ SZAFRAN - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener z licencją UEFA C, nauczyciel wychowania fizycznego. Pracował w szkółce piłkarskiej UKS Wojak Wojaszówka. Był również trenerem podczas obozu Frysztak Summer Camp 2018.
KIEROWNIK OBOZU:
URSZULA CAPIGA - Prezes Fundacji Młodych Talentów Morgan. Magister wychowania fizycznego, opiekun kolonijny. Były instruktor rekreacji ruchowej w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Ukończyła kursy - kwalifikowanej pierwszej pomocy, kierownika kolonii i wycieczek, animatora czasu wolnego, animacji zabaw dziecięcych, instruktora tenisa ziemnego, siatkówki oraz nordic-walking. Obecnie pracuje jako wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Frysztaku.

Pierwszy raz w historii obóz we Frysztaku będzie miał codzienną oprawę medialną. Informacje, zdjęcia oraz filmy z obozu będą publikowane co kilka godzin w czasie trwania obozu. W związku z tym zachęcamy rodziców oraz innych do śledzenia fanpage'a FMT Morgan na facebooku!

ZAPISY TRWAJĄ - ZAPRASZAMY!!!

Artykuł sponsorowany

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad