Awans Strzelca i wygrana Orła

W dzisiejszych spotkaniach obydwa zespoły z gminy Frysztak wygrały swoje spotkania. Na jedną kolejkę przed końcem sezonu Strzelec zagwarantował sobie awans do V ligi.

W dzisiejszym spotkaniu Strzelec wygrał na wyjeździe 2:1. Przeciwnikiem seniorów z Frysztaka był zespół Huragan Przedbórz. Strzelec na jedną kolejkę przed końcem sezonu ma 4 punkty przewagi nad drugą drużyną w tabeli. Strzelec w nowym sezonie zagra w V lidze.

Orzeł wysoko wygrał swoje dzisiejsze spotkanie. W niedzielnym meczu zawodnicy z Lubli strzeli aż 5 goli tracą jednego gola. Dla Orła bramki strzelali 2x S. Majewski, 2x Hendel, 1x K. Urbanek. Więcej zdjęć oraz filmy znajdą Państwo na stronie Facebook - Orła Lubla - w komentarzach pod wynikiem.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz