Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

SUPERGIMNAZJALISTKA - Oliwia Godek i SUPERÓSMOKLASISTKA - Kinga Winiarska.

W związku z zakończeniem szkoły przez uczniów najwyższych roczników Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Wybickiego we Frysztaku przyznała TYTUŁY SUPERGIMNAZJALISTKI i SUPERÓSMOKLASISTKI. 

Jest to szczególne wyróżnienie dla uczniów, którzy swą wzorową postawą, wysokimi oceanami w nauce i znaczącymi osiągnięciami w konkursach na najwyższych szczeblach przynosili chlubę placówce.
W roku szkolnym 2018/19 tytuł SUPERGIMNAZJALISTKI został przyznany Oliwii Godek z klasy 3bG.

Oliwia zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki ph. „Czar fizyki” , wyróżnienie za zajęcie 9. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PANDA 2019 z matematyki, wyróżnienie za zajęcie 13. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO z fizyki i wyróżnienie za zajęcie 10. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2018 również z fizyki. Ponadto Oliwia bardzo aktywnie uczestniczyła w wielu uroczystościach szkolnych i gminnych, wzbogacając je pięknym , wzruszającym śpiewem i doskonałą grą aktorską. Pełniła także funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Została doceniona przez Wójta Gminy Frysztak i zdobyła nagrodę w konkursie „Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego”.

Natomiast tytuł SUPERÓSMOKLASISTKI roku szkolnego 2018/2019 został przyznany Kindze Winiarskiej z klasy 8b, dwukrotnej Finalistce Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego, laureatce Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ph. „Moje spotkania z przyrodą”, zdobywczyni nagrody Wójta Gminy Frysztak „Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego” Kinga to niezwykle skromna, bardzo odpowiedzialna, pracowita i aktywna w szkolnej działalności uczennica, będąca wzorem dla rówieśników.

To ogromny zaszczyt i satysfakcja dla nauczycieli, którzy mieli okazje pracować z nagrodzonymi Uczennicami. Składamy gratulacje Oliwii i Kindze oraz Ich Rodzicom.

Wszystkim zaś Absolwentom roku szkolnego 2018/19 życzymy pozytywnych wyników rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, a potem już spokojnych, fajnych wakacji.

(MF&MB)

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad