Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Charytatywny piknik w Twierdzy

28 lipca 2019 r przy Wiejskim Domu Ludowym w Twierdzy odbył się charytatywny piknik zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Twierdza przy współudziale Koła Gospodyń Wiejskich z Twierdzy, Ochotniczej Straży Pożarnej w Twierdzy, GOK Frysztak, GOSiR Frysztak, Gminy Frysztak.

Podczas naszego pikniku odbył się kiermasz ciast oraz loteria fantowa z której dochód przeznaczony był na operację Sebastiana Machosia. Organizatorem tej akcji byli rodzice Sebastiana.

Piękna pogoda sprawiła, że w niedzielne popołudnie na nasz plac licznie przybyli najmłodsi mieszkańcy naszej wsi i gminy. Na dzieci czekało wiele atrakcji tj. zabawy i konkursy prowadzone przez animatorki z Rzeszowa, dmuchańce, mini plac zabaw, kule wodne, przejażdżki kucykiem, Fotobudka , malowanie twarzy. 
Oczywiście nie zabrakło atrakcji przygotowanych przez naszych strażaków, którzy brali udział w zabawach, opowiedzieli o strażackim wozie, sprzęcie, dzieci mogły założyć strażacki hełm, usiąść za kierownicą wozu strażackiego i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Oprócz zabawy na dzieci czekały lody, popcorn, wata cukrowa, napoje, kiełbaski.
Na zakończenie pikniku każde dziecko otrzymało słodki upominek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku oraz naszym sponsorom, dzięki którym nasz piknik był bardzo udany, a wszystkie dzieci bardzo zadowolone!

Fotorelacja z charytatywnego pikniku autorstwa Pani Joanny Pasek w naszej galerii zdjęć, lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!
Radna Twierdzy i Widacza
Mariola Mendocha

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad