Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

DZF 2019 - niedziela z polskimi hitami.

W niedzielne 30 czerwca około godziny 17:00 rozpoczął się finałowy blok imprez muzycznych podczas tegorocznych Dni Ziemi Frysztackiej. Dużo muzyki, dużo pozytywnej energii - wspaniała zabawa.
Twierdzanie na frysztackiej scenie. FOTO: Joanna Pasek
Popołudniowy blok imprez rozpoczął się o godzinie 17:00 od występów lokalnych grup wokalnych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury oraz z terenu gminy Frysztak. Zaśpiewali i zagrali Twierdzanie i Gogołowianie.

Po występach lokalnych grup muzycznych przyszedł czas na pierwszą gwiazdę wieczoru. Na frysztackiej scenie dla licznie zgromadzonej publiki zagrał zespół Shantel. Shantel to grupa muzyczna z gatunku disco-dance, która porwała frysztacką publikę do zabawy i wspólnego śpiewania. Zespół zaprezentował nowe utwory jak również największe swoje hity. Frysztacka publika bawiła się przy takich hitach jak „A Ty daj”, "Może ze mną zatańczysz".
Zespół Hit Boyz robi "pozytywną zadymę" we Frysztaku. FOTO: Joanna Pasek
Kolejnym zespołem, który wystąpił we Frysztaku to robiący "pozytywna zadymę" band Hit Boyz. Pięcioosobowy zespół zaprezentował na frysztackiej scenie największe hity polskiej muzyki rozrywkowej. Pełna energii grupa porwała publikę do wspólnej zabawy. Muzycy z Hit Boyz zaprezentowali takie utwory jak: "Ona tańczy dla mnie", "Miłość w Zakopanem", "Ona czuje we mnie piniądz", "Przez te oczy zielone", "Jesteś szalona", "Ruda tańczy jak szalona", "Wymarzona Bałkanica" i wiele wiele innych największych polskich hitów. 

Po koncertach dla dobrze bawiącej publiki odbyła się dyskoteka "pod gwiazdami" z DJem. Największe hity brzmiały nadal we Frysztaku a każdy uczestnik niedzielnej zabawy bawił się wspaniale do późnych godzin nocnych.

Tegoroczne Dni Ziemi Frysztackiej przeszły już do historii. Było gorąca na scenie i dosłownie. Dzięki ciekawemu programowi można śmiało napisać - BYŁO SUPER.
Frysztak24.pl kolejny rok był patronem medialnym DZF. Jako redakcja dziękujemy organizatorom za taką możliwość.

Galeria zdjęć autorstwa Joanny Pasek z soboty koncerty - link, kliknij tu, z zawodów pożarniczych - link, kliknij tu oraz z niedzieli koncerty - link, kliknij tu! Asia dzięki za fotki z Dni Ziemi Frysztackiej.

Na koniec mogę śmiało napisać - Do zobaczenia za rok na Dniach Ziemi Frysztackiej 2020.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad