Burza z intensywnymi opadami deszczu - interwencje strażaków

W środę około godziny 16:00 nad gminą Frysztak przeszła burza z intensywnymi opadami deszczu oraz wyładowaniami atmosferycznymi. Na szczęście burza nie wyrządziła wielu szkód a strażacy zostali zadysponowani do kilu interwencji.


Największą aktywność burza miał kilka minut przed godziną 16:00. Intensywne opady, silny wiatr oraz wyładowywania atmosferyczne zagrażały bezpieczeństwu.


Już w czasie trwania burzy dość niebezpieczna sytuacja stworzyła się przy sklepie sportowym na ulicy rzeszowskie. Na miejsce zostali zadysponowani strażacy z OSP Frysztak w sile 6 ratowników. Po przyjeździe strażacy za pomocą pompy zaczęli wypompowywać wodę, która "zbliżyła się do sklepu. Także strażacy z OSP Pułanki zostali zadysponowani do skutków intensywnych opadów deszczu.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz