"Na żaglach" super jest!

O tym, że Solina zachwyca swoim urokiem nie tylko w wakacje przekonali się uczestnicy sobotniego wyjazdu na Żagle. Piękna pogoda, słońce, wiatr i jesienne wzgórza otaczające zbiornik, to krajobraz, który towarzyszył przez cały czas pobytu w Bieszczadach.
W sobotę 21 września 2019 r. grupa miłośników turystyki wodnej wyjechała nad Zalew Soliński, aby odbyć rejs pod białymi żaglami. Tradycyjnie świetna atmosfera w połączeniu z klimatem morskich opowieści sprawiła, że wyjazd można zaliczyć do udanych. Uczestnicy mili możliwość nie tylko spędzić czas na łodzi, ale także spróbować swoich sił za sterem.

Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie organizatora wypadu "na żagle" GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz