Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Wygrana Strzelca i porażka Orła

W 5. kolejce obie drużyny z gminy Frysztak występowały w roli Gospodarzy. Strzelec we Frysztaku podejmował zespół LKS Wiewiórka a Orzeł w Lubli grał z zespołem Polonia Kopytowa.

Strzelec w sobotę na "własnym" boisku podejmował zespół LKS Wiewiórka. Po bramkach Szymona Wnęka w 39 minucie i Kacpra Czernickiego w 52 minucie wygrał spotkanie 2:0 dopisując na swoje konto 3 punkty. Po 5. kolejkach strzelec z 2 wygranymi meczami i 3 porażkami na swoim koncie ma 6 punktów zajmując 11 miejsce w tabeli V ligi dębickiej.
Fotorelacja z meczu w naszej galerii zdjęć lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!
Strzelec w sobotnim meczu zagrał w składzie Jakub Kowalski - Paweł Wnęk, Marcin Pilut, Fabian Ogrodnik, Paweł Wiśniowski (75' Robert Sico) - Jarosław Mosoń (46' Michał Jamróg), Kacper Sokołowski - Krystian Ogrodnik (46' Dariusz Winiarski), Kacper Czernicki, Szymon Wnęk (66' Arkadiusz Rec) - Grzegorz Jurczak (81' Mateusz Roman)

W niedziele swoje spotkanie rozgrywali seniorzy Orła Lubla. Zawodnicy z Lubli również grali u siebie podejmując zespół Polonia Kopytowa. Niestety w dzisiejszym meczu przeciwnicy okazali się za silni dla piłkarzy Orła. Orzeł swoje spotkanie przegrał 2:5 z Polonia Kopytowa.

Orzeł w 5 kolejkach zdobył 2 punkty. W nowym sezonie piłkarze z Lubli 2 razy zremisowali i 3 razy przegrali.