3845 wyborców oddało już głos

Wybory parlamentarne 2019 - o godzinie 17:00 na terenie gminy Frysztak zagłosowało 3845 wyborców. Frekwencja wyborcza o godzinie 17:00 w gminie Frysztak wyniosła 45,91%. Lokale wyborcze otwarte są do godziny 21:00

Najlepsza frekwencja w Hucie Gogołowskiej gdzie do godziny 17:00 zagłosowało 63,44% uprawnionych do głosowania. Najsłabiej głosują mieszkańcy Gogołowa. Do godziny 17:00 w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 zagłosowało 40,93% uprawnionych do głosowania w wyborach parlamentarnych.

Najwięcej kart do głosowania wydała Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Do godziny 17:00 mieszkańcy Glinika Dolnego i Średniego wybrali 581 kart do głosowania.
sołectwoliczba uprawnionychliczba wyborców, którym wydano karty do głosowaniafrekwencja
Frysztak89940244,72%
Glinik Dolny, Glinik Średni121758147,74%
Glinik Górny69331144,88%
Gogołów92137740,93%
Huta Gogołowska18611863,44%
Stępina, Chytrówka63727242,70%
Cieszyna86038144,30%
Pułanki68231646,33%
Kobyle45620845,61%
Twierdza, Widacz67331847,25%
Lubla115156148,74%